Złota owca
Catering Sosnowiec - telefonZadzwoń
+48 728 861 061

Catering świąteczny

 

Tradycyjne dania wigilijne

 

Catering jest znany w Polsce już od wielu lat. Jednak na początku lat 80-tych, to pojęcie określało tylko organizowanie imprez w miejscu wskazanym przez klienta, nie uwzględniając przygotowania posiłków.

Dziś mówiąc catering, owszem, mamy na myśli organizację imprez, jednak przede wszystkim – jedzenie. I to już nie tylko na potrzeby wydarzeń, w których będzie brało udział wiele osób.

Bistro Złota Owca proponuje catering świąteczny. To trzy warianty wyjątkowego menu, w którym znajdują się tradycyjne, polskie potrawy wigilijne. Nasz catering to wygoda i zaoszczędzenie czasu, którego w okresie przedświątecznym nigdy nie mam zbyt wiele. Przygotowanie potraw wigilijnych jest jedną z najważniejszych czynności do wykonania, więc kiedy zdecydujecie się na catering świąteczny Złotej Owcy – macie już połowę sukcesu. Gdy my będziemy dla Was gotować, możecie wybrać się po prezenty dla najbliższych i nie musicie się o nic martwić!

Zapraszamy do zapoznania się ze świątecznym menu, a także sprawdzeniem szczegółów oferty cateringu komunijnego oraz cateringu dla firm.

Menu świąteczne

Danie wigilijne 11. Barszcz czerwony z uszkam
2. Puree z koperkiem
3. Karp panierowany
4. Kapusta z grochem

35 zł

Danie wigilijne 2

1. Koreczki śledziowe
2. Grzybowa z łazankami
3. Sola w migdałach
4. Kapusta wigilijna z grzybami
5. Puree z koperkiem

50 zł

Danie wigilijne 3

1. Koreczki śledziowe
2. Grzybowa z łazankami
3. Sola w migdałach
4. Kapusta wigilijna z grzybami
5. Puree z koperkiem
6. Deser (wareniki z makiem i bakaliami w sosie waniliowym, jabłecznik, kompot z suszu, kawa, herbata)

65 zł